Kaşıntılı Penis Sorunları ve Tıraş Nasıl Yardımcı Olabilir

Kaşıntılı Penis Sorunları ve Tıraş Nasıl Yardımcı Olabilir?

Her erkek, bazen ya da başka zamanlarda kaşıntılı bir penise maruz kalır; Bazı çocuklar için kronik bir durum olabilir. Hiçbir kimse, kamusal alanda, ekipmanlarını cesaretten kaşıyarak yakalanmaktan hoşlanmadığı için, kaşıntıyı durdurmanın bir yolunun bulunması önemlidir. Uygun penis sağlığının sağlanması, soruna hitap etmek için şarttır, ancak bazen erkekler yüz yüze görüşmeyi tercih etmektedir.
Tıraş olmak veya tıraş olmak
Kasık traşı aslında kaşıntılı bir penis üzerinde bir etkisi var mı? Genellikle sorduğunuz kişiye bağlı. Bazı insanlar yemin ederim ki fark etmez; Diğerleri bunun büyük bir şey olduğunu ısrar ediyor. Nihai olarak kişiye bağlı görünüyor.
Eski tüylü tıraş bıçaklarının avantajlarından ve dezavantajlarından bazıları nelerdir?
Artıları
1. Saç yokken, kasık oldukça sıcak değildir ve bu yüzden biraz daha az terletir; Orada ne ter tüyler toplamaz değil. Nemli bir kası, bakteriler için penis kaşıntıya neden olabilen bir üreme alanıdır.
2. Bazen kasık saçının penise dokunma şekli kaşıntı nedenidir.
3. Saçlar rahatsız edici hale gelebilir ve çizilmeyi teşvik ederek boğulabilir.
4. Kasık, yolda fazla saç olmadığında temiz tutulması daha kolay olabilir.
5. Eğer kaşıntıdan kurtulmak için (veya başka herhangi bir sebepten dolayı) herhangi bir losyon veya merhem kullanıyorsa, alan kılsızsa bunları uygulamak (ve daha düzgün ve eşit bir şekilde uygulamak daha kolaydır).
6. Çoğu erkek, penislerinin çevreleyen kıl çalıları olmadan daha uzun göründüğünü bulur. (Bu, elbette, kaşıntı ile ilgisi yoktur, ancak çoğu insan, bağışlarının görünümüne katkıda bulunan herhangi bir seçeneği düşünmekten mutluluk duyar.)
7. Bazı kadınlar, saçlarıyla çevrili olanlardan daha tıraşlı bir penise oral yolla iş yapmaya daha yatkındır. (Yine, bu kaşıntı ile ilgisi yoktur, ancak çoğu erkek, fıstığı alma şansını artıran herhangi bir seçeneği düşünmekten mutluluk duyar.)
Eksileri
1. Bir adamın, kasık etrafında sallanan bir ustura ile rahatsız olması için John Wayne Bobbitt olması gerekmez.
2. Kası ilk kez tıraş ettiğinde, aslında ilk gün kadar kaşınır. Buna ek olarak, tüyler tekrar büyümeye başladığında, kaşıntı faktörüne katkıda bulunurlar; Sonuç olarak, kaşıntının tutulması için kası düzenli olarak traşlanmış olarak tutmak gereklidir. Bazı erkekler, bunun onlar için çok yüksek bakım olduğunu görebilir.
3. Bir adamın tıraş kremi kullanması gerekir ve bazı erkekler cildinin kremdeki maddelere olumsuz tepki verdiğini görebilir.
4. Temiz tıraş olmuş erkekler, bir kadının kasık saçının, yabancılaşmış ve rahatsız olan cinsel ilişki sırasında kasıklarına karşı fırçalandıkları hissini bulabilir. (Diğerleri bunu heyecan verici bulabilir; yine de bazıları traş bir kasık eşi olabilir ve bu nedenle bunu bir sorun olarak düşünmeyebilir.)
5. Gittikçe daha fazla sayıda erkeğin kutsal görünümü tercih etmesi, soyunma odasında yürürken kendini rahat hissetmesine neden olabilir.
Yukarıda belirtildiği gibi, tıraşı tıraş etmek veya tıraş etmek kişisel tercih meselesidir. Tıraş olunsa da tüylü kalırsa da, kronik kasık kaşıntısına yanıt vermek için hiçbir hastalığa neden olmadığından emin olmak iyi bir fikirdir; Vücut sabunu veya çamaşır deterjanı değiştirilmesinin fark yarattığını görmek; Diyetteki hiçbir şeyin alerjik bir reaksiyona neden olmadığını kontrol etmek; Ve penisin nemlendirilmesi ve genel sağlık açısından iyi olması.
Kaşıntılı bir penise karşı mücadele etmek için bir tavsiye, bir penis sağlık kremi kullanmaktır (sağlık uzmanları Man 1 Man Oil’i önerir). Shea yağı, shea ağacının meyvesinden doğal bir ekstre ile bir krema bakmak, dermatolojik sorunları iyileştirmeye yardımcı olmak için iyi bir fikirdir. E vitamini olanlar da tahriş olmuş penis derisine karşı korunmaya yardımcı olabilir; A vitamini içeren bir krema bile daha iyidir çünkü bu madde bonus olan anti-bakteriyel niteliklere sahiptir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s